Küçük, orta yada büyük ölçekli olması farketmeksizin, her yeni oluşum ve her büyüme aşamasındaki işletmelerde en çok ihmal edilen ve en çok hata yapılan konulardan biri de teknoloji ürünlerinin seçimi ve yapılandırılması konularıdır.

Bu ihmal ve hatalar, işletmelerin yakın ve uzun vadelere yayılan anlamsız masraflarına ve sürekli hissedilen iş ve zaman kayıplarına neden olmaktadır.

En korkuncu da; iş ve zaman kayıplarının, bu ihmal ve hatalardan kaynaklandığının farkına varılamamasıdır.

İşletmelerin yeni oluşum ve büyüme süreçlerinin son ayağı olan zayıf akım altyapısı ve bilgi işlem departmanının hayata geçirilme süreci, genellikle işletmelerin maddi, manevi ve zamansal anlamda en yorgun oldukları sürecin içerisindedir.

Bu nedenle aceleye getirme ve ekonomik çözümlere yönelmek gibi hatalar, işletmeleri ikinci masrafa, zaman ve iş kaybına uğratmaktadır.

Sizler daha oluşumun yada büyüme sürecinin başında iken bizimle irtibata geçerseniz, hem bütçe analizlerini, hem ürün analizlerini hem de teknoloji ürünlerini kullanma senaryolarını düşünmek zorunda kalmazsınız. Size özel çalışmalarla size uygun maliyetleri, emsal kıyasları ve savunma raporlarıyla birlikte biz sizin yerinize bunu yaparak, sizi uzun ve kısa vadelerde uğrayacağınız büyük zararlardan kurtarmaktayız.

Aktif iş dünyasının ayrılmaz parçalarından biri haline gelen Bilgi İşlem departmanını, orta ve büyük ölçekli işletmelerde en sağlam şekilde oturtarak rekabet piyasalarında güncel ve güçlü kalınmasını sağlamayı hedefleyen bir politikayla, uluslararası standartları ve metodolojileri kullanarak teknoloji bilgimiz, alan uzmanlığımız ve entegrasyon deneyimlerimizle sizlere danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Teknoloji danışmanlığı hizmetlerimizle; bilgi işlem altyapısı için gerekli olan aşamaları sizlerle beraber planlayarak,

Kapsam tayinleri
Ürün seçimleri
Otomasyon senaryoları
Entegrasyon senaryoları oluşturuyoruz.

Altyapı için gerekli olan;

Sunucu sistemleri
Depolama sistemleri
Yedekleme sistemleri
Arşivleme sistemleri
Kullanıcı erişim bileşenlerini oluşturarak, en doğru planlamayla en doğru adımları atmanızı sağlıyoruz.

Uygulama aşamasında;

Orta katman yapılandırma
Masaüstü sanallaştırma
Sunucu sanallaştırma
Veritabanı danışmanlığı aşamalarıyla, sizlerin stabil bir ağ ortamında aktif, güvenli ve güncel bir platformda işinizi yapmanızı sağlıyoruz.

Fiziksel ve Mantıksal Bileşen analizlerimizle veri merkezi danışmanlığı yapmaktayız.

Elektronik Güvenlik Sistemleri ile, varsa canlı güvenlik yapınıza ilave olarak;

Güvenlik kameraları konusundaki can alıcı proje hatalarının önüne geçiyoruz
Hırsız alarm sistemleri konusunda bölgenize/mekanınıza dair en uygun ve kusursuz altyapıların senaryolarını sunuyoruz.
Veri güvenliği açısından açık kapıların kontrolü, raporlanması ve hakimiyet altında tutulması konusunda projelendirmeler yaparak sizlere sunuyoruz.