Hakkımızda

Kurucularının, 1998 yılından itibaren iş ve ev kullanıcılarını gelişen teknolojiyle buluşturarak, dokundukları her hayatı kolaylaştırmayı ilke edinen NET-BİL, 2004 yıllında astığı tabelası ile kurumsal kimliğe ilk adımını atmıştır.

NET-BİL ekibi, yaptığı işler ve bitirdiği projeler ile birlikte, ev kullanıcılarına yönelik de yoğun hizmet trafiği sonrası 2 yıl gibi kısa bir sürede gerçekleştirdiği cari büyüme ile 2006 yılında Limited Şirket olarak faaliyetlerine farklı bir boyut kazandırmıştır.

NET-BİL, 2005 Yılında Elektronik Güvenlik Sistemleri sektörüne açılarak, Güvenlik Kamerası, Hırsız Alarm Sistemleri, Access Control Sistemleri, Yüz Tanıma, Damar Tanıma ve Plaka Tanıma Sistemleri konularında da teknoloji bayrağını eline almıştır.

20 yıldır yazılım satış ve eğitim, donanım satış ve yapılandırma hizmetleri veren NET-BİL, 2006 yılından bu yana Kurumsal Ağ Sistemleri konusunda Orta ve Büyük Ölçekli kurum ve işletmelere hizmet vermektedir. Windows tabanlı sunucularda, Domain ve Network Yönetimi hizmetlerini Yıllık Sözleşmeli kurum ve işletmelerde aktif olarak yürütmektedir.

NET-BİL ekibi ayrıca yeni oluşum aşamasındaki küçük işletmelere, orta ve büyük ölçekli işletmelere sıfırdan Danışmanlık Hizmetleri, Sunucu ve Network Kurulumu, Güvenlik Altyapısı, Kullanıcı Yönetimi, ERP ve MRP yazılımı kurulum, eğitim ve desteğini vermektedir.

Siyah-Beyaz ekranlardan günümüze kadar teknolojinin her dönemine şahit olmuş deneyimlerimizi harmanlayıp müşterilerimize, kendileri için en uygun ve faydalı sistemleri kurarak SADECE REFERANS YOLUYLA büyüyen bir firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

 


Vizyonumuz

Teknolojinin, hayatı karmaşıklaştırmaya değil kolaylaştırmaya hizmet etmesini sağlamak amacıyla en doğru yeniliği en doğru zamanda en doğru yöntemlerle müşterilerine ulaştırarak, dokunduğu her hayata değer katıp bu sayede müşterilerinin gözünde de bir değer haline gelmek.

Misyonumuz

Pellentesque lacinia lacinia ligula, eget tempor elit sagittis non. Vestibulum pellentesque lorem nec diam interdum pellentesque. Etiam tempus facilisis ultrices. Nam adipiscing nunc nec est dapibus, eget eleifend velit mattis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.